ערכת הקלפים שכולם חיכו לה

רגע משפחתי

לחיזוק הקשר המשפחתי בין ההורים והילדים
בבית שיש בו ילד/ה עם צרכים מיוחדים

עם יד על הלב: 

מתי בפעם האחרונה ישבתם כל המשפחה לשוחח על המקום המשפחתי שלכם עם ילד/ה עם צרכים מיוחדים בבית?

מתי שאלת את עצמך, את בן/בת הזוג או את הילדים שאלות אמיתיות, עמוקות, כאלו שדורשות תשובה כנה מהלב?

מתי אפשרתם לעצמכם כמשפחה לבכות, להתלונן, לצחוק, לשמוח, להתעצבן, ליהנות מזה שיש לכם ילד/ה עם צרכים מיוחדים בבית?


בדיוק בשביל זה יצרתי את ערכת הקלפים רגע משפחתי, שנותנת הרבה יותר מזה: גם משחק קבוצתי לזמן איכות משפחתי, וגם תהליך רגשי וחווייתי לכל אחד ואחת מבני המשפחה!

ועכשיו במחיר מיוחד

169 ₪ בלבד

(כולל משלוח עד הבית – בישראל)

מי אני, ואיך אני יכולה לעזור לך?

היי, אני מושקי לנדאו. אמא של שניאור, ילד מדהים עם אוטיזם.

מייסדת ומנהלת ״בית הספר להורות המיוחדת״ ומפתחת שיטת ״ששת המעגלים״. אשת חינוך ותקשורת, מרצה, בלוגרית, בעלת תואר ראשון ושני בחינוך, ומאמנת מוסמכת בשיטת E.C.C. מייסדת ומנהלת (בהתנדבות) את ״הנני – ארגון לאמהות של ילדים מיוחדים״ מאז שנת 2017.

מה תקבלו בערכת הקלפים?

ערכה פיזית עם 60 קלפים קשיחים, בכל קלף יש שאלה / סיטואציה מהחיים. בהתאם לקלף שיצא, כל אחד ואחת יכולים לשתף את התשובה לשאלה או את הרגשות בקשר לסיטואציה.

הדרכה דיגיטלית שלי שתלמד אתכם כיצד מומלץ להשתמש בערכה כדי להפיק ממנה את הטוב ביותר, וכיצד להפוך את המשחק למשהו חוויתי, מעצים רגשית ומהנה עבור כולם.

זמן איכות משפחתי שיחזק את הקשר בין בני המשפחה: בני הזוג, הורים והילדים, והילדים ביניהם עצמם. הערכה מהווה פלטפורמה לתהליך שיתוף רגשי, אמיתי, כזה שסביר להניח שעדיין לא היה לכם.

תעסוקה מדהימה ומעצימה לזמנים של חופש, כיף ופנאי משפחתי. מתאים למשחק בסלון, בארוחה משפחתית, בנסיעה ברכב או בטיול. קל לנשיאה ועמיד בפני מים.

הערכה תחבר את המשפחה לעולמות הפנימיים של כל אחד ואחת מבני הבית, תשפר את הקשר והאהבה, ותסייע לפתח שיח פתוח ומשתף באופן קבוע.

באמצעות הערכה תבינו יותר טוב את עצמכם, את בן או בת הזוג, ואת הילדים. התהליך הזה יאפשר לכם לעזור ולהושיט יד למי שזקוק, ולהבין טוב יותר מה עובר על שאר בני המשפחה.

לפני שתשאלי...

אנחנו שולחים את המשלוח בשירות משלוחים עד הבית, לרוב זה בין 3-5 ימי עסקים. 

הערכה הזו מותאמת אישית עבור משפחות שמתמודדות עם ילד/ה עם צרכים מיוחדים. השאלות והסיטואציות מבוססות על הניסיון האישי שלי ועל מחקר שערכת אצל משפחות נוספות. זה לא דומה לערכות קלפים טיפוליות סטנדרטיות, ולמיטב ידיעתי זו ערכת הקלפים הראשונה מסוגה בעולם.

בהדרכה הדיגיטלית שתצורף לערכה אתן טיפים כיצד לרתום את בן / בת הזוג ואת הילדים למשחק, כך שייהנו וירצו לשחק שוב, ולא ירגישו שמדובר בהליך טיפולי כזה או אחר. תאמיני לי, אחרי המשחק הראשון הם כבר יבקשו לבד לשחק עוד פעם…

ממש לא. קודם כל הסיכוי לסיים את כל הקלפים במשחק אחד הוא די נמוך, מאחר וכל קלף יכול להוביל לשיח חווייתי ורגשי שיקח כמה דקות ואף יותר מכך. גם במקרה בו מסיימים את כל הקלפים, תמיד כיף לשחק בו שוב, והתשובות משתנות כל הזמן (בדיוק כמו שהאתגרים שלנו משתנים כל הזמן…).

מגיל 3 כבר ניתן להתחיל לשתף את הילדים בערכת הקלפים, ולהנגיש להם את השאלות והסיטואציות. ילדים בגילאי 5 ומעלה כבר ממש ייהנו מהערכה, ועם בני נוער החוויה מתעצמת עוד יותר. בהדרכה אני מסבירה כיצד ניתן לשתף את כולם ולהפוך את השימוש בערכה לזמן איכות משפחתי.

כן, בוודאי. ניתן לשלם בביט או פייבוקס למספר הבא: 050-5848770 (צייני בהערות את כתובת המייל שלך) או לבצע העברה בנקאית לחשבון הבא: בנק מסד, סניף 501, חשבון 296360 ע״ש חיה לנדאו (גם כאן, צייני בהערות כתובת מייל שלך) 

לכל סיוע נוסף חייגי אלינו: 050-5848770 או שלחי מייל: office@mushki.co.il ותקבלי סיוע והכוונה, אנחנו נפתור כל בעיה 🙂

ועכשיו במחיר מיוחד

169 ₪ בלבד

(כולל משלוח עד הבית – בישראל)