תהליך ליווי אישי

בשיטת C.O.C – מרכז המעגל

ברגע שנולד לך ילד/ה עם צרכים מיוחדים, החיים שלך משתנים לגמרי.

בבת אחת את נדרשת לשנות ולהתאים את כל מעגלי החיים שמקיפים אותך,

ולהתאים אותם למציאות החדשה של חייך.

שיטת C.O.C – מרכז המעגל אותה פיתחתי, נותנת לך כלים ותובנות כדי לעשות

את השינוי הזה בחייך, ובחייהם של הסובבים אותך.

באמצעות השיטה תלמדי כיצד לבנות ולשפר את מערכות היחסים שלך 

עם מעגלי החיים סביבך: זוגיות, ילדים, משפחה, חברים וקריירה.


אני מזמינה אותך לעבור את התהליך הזה יחד איתי, אחת על אחת,

ולצאת לדרך החדשה בחייך עם ארגז כלים מקצועי ומותאם אישית עבורך.

מי אני, ואיך אני יכולה לעזור לך?

היי, אני מושקי לנדאו. אמא של שניאור, ילד מדהים עם אוטיזם.

מייסדת ומנהלת ״בית הספר להורות המיוחדת״ ומפתחת שיטת C.O.C. אשת חינוך ותקשורת, מרצה, בלוגרית, בעלת תואר ראשון ושני בחינוך, ומאמנת מוסמכת בשיטת E.C.C. מייסדת ומנהלת (בהתנדבות) את ״הנני – ארגון לאמהות של ילדים מיוחדים״ מאז שנת 2017.

אני כאן כדי לעזור לאמהות נוספות כמוני, שמתמודדות עם ילד/ה עם צרכים מיוחדים, ורוצות לעשות שינוי. שינוי שמתחיל קודם כל בך, וממשיך משם למעגלים הנוספים בחייך: זוגיות, משפחה, סביבה וקריירה.

כי כשאת שלימה עם עצמך, זה משפיע על כל המעגלים שסובבים אותך!

מה הולך לקרות בתהליך הליווי?

נתחיל מלהקשיב לסיפור שלך. הסיפור האמיתי שלך, מה שאת מספרת (רק) לעצמך. דברים ורגשות שאולי לא היה לך עם מי לשתף היום, או מישהי שבאמת תבין אותך ואת מה שעובר עלייך.

נגלה יחד את החוזקות שלך. את העוגנים בחייך. את העוצמות שטמונות בך, שאת חלקם אולי עדיין לא גילית.

משם ניקח את זה הלאה, ונבנה יחד סט כלים מותאם עבורך להתמודדות עם האתגרים הרבים במעגלי החיים: את עם עצמך, את בזוגיות, הילדים והמשפחה הגרעינית, המשפחה המורחבת, חברות וקהילה, עבודה וקריירה.

התהליך מורכב מ-6 פגישות, בנות שעה וחצי כל אחת.

עם מה תצאי מהתהליך?

בסיום התהליך תצאי אשה חזקה יותר, שלמה יותר, ועם ארגז כלים מקצועי ומותאם עבורך שיאפשר לך להתמודד עם האתגרים בצורה טובה, להסתכל עליהם במבט נכון, ולהבין את המקום האישי שלך בתוך האתגר המורכב הזה. תלמדי לא לפחד להסתכל לאתגר בעיניים, ולבחור את הדרך הכי טובה עבורך להתמודד איתו.

השינוי הזה שמתחיל בך, יחלחל הלאה לשאר בני המשפחה, החברים, הקהילה והעבודה. האתגרים לא יהפכו להיות קלים יותר, אבל את תהיי חזקה יותר. תפיסת המציאות החדשה שלך כלפי עצמך וכלפי האתגר יחוללו את השינוי.

מה מחכה לך בתהליך הליווי?

המעגל שבך

נלמד כיצד ניתן לבחור מחדש באתגר שקיבלנו ולהשתמש בו ככלי למנוף וצמיחה, נלמד על הכוחות הסודיים שטמונים בנו, ועל מעגלי החיים שמקיפים אותנו ואיך ניתן ליצור אותם מחדש. נכיר את כוחה העצום של האם להשפיע על המשפחה כולה, להתוות לה את הדרך, ולנווט אותה בין האתגרים וההתמודדויות.

המעגל הזוגי

נלמד על החשיבות של חיזוק וייצוב מערכת היחסים הזוגית. נכיר את הכח של בני הזוג לנווט את המסע של המשפחה יחד, נמשיך עם כלים לעידוד שיח פתוח על רגשות וצרכים, נחזק את רשת התמיכה המשותפת וניצור מחדש את מערכת היחסים הזוגית בתוך הדרישות והאתגרים של גידול ילד עם צרכים מיוחדים.

המעגל האישי

נלמד על האתגרים הייחודיים שעומדים בפני האחים והאחיות, ועל התמיכה והמשאבים שהאם יכולה להעמיד לרשותם כדי לנווט בין הרגשות והחוויות שלהם. נקבל כלים פרקטיים לעידוד תקשורת פתוחה עם הילדים, וטיפוח תחושת אחדות ותמיכה הדדית בתוך המשפחה.

המעגל המשפחתי

נלמד על הצורך בבנייה מחדש של הרגלים ומערכות יחסים קיימים מול המשפחה המורחבת, אשר רוצה לעזור אך נטולת הכוונה וידע. נכיר כלים פרקטיים שיסייעו ליצור סביבה תומכת ומכילה, כזו ששמה דגש על גבולות ברורים ותקשורת פתוחה, ומטפחת הבנה ושיתוף פעולה.

המעגל החברתי

נלמד על ההבדל בין המעגל החברים והקהילה לעומת המעגלים הקודמים, ועל הרגישות הנדרשת והאילוצים הקיימים בתחזוק מעגל חשוב זה. נכיר את חשיבותו של מעגל זה בחיינו, ונקבל כלים לבחירה נכונה של חברי המעגל, כך שיהפוך למעגל משמעותי ולרשת תמיכה וסיוע במידת הצורך.

המעגל התעסוקתי

נלמד על המקום והתפקיד שמעגל זה ממלא בחייה של כל אמא, ועל האיזון והרגישות הנדרשת כדי לשלב את הקיירה יחד עם האתגרים השוטפים. נכיר כלים לניהול מסלול הקריירה, ליצירת שילוב נכון, וליצירת מעגל תומך ומותאם במקום העבודה.

איפה התהליך מתקיים?

לבחירתך שתי אפשרויות כדי שיהיה לך הכי נח:

אצלי בקליניקה

בכפר חב״ד (בשעות הבוקר), או במושב זיתן (סמוך ללוד) בכל שעות היום.
חניה בשפע, ויש גם אחלה מכונת קפה 🙂

דרך הזום

אם קשה לך להגיע אליי, זה בסדר. 
אני זמינה גם באמצעות הזום, ונוכל לייצר
לעצמנו מרחב שקט כל אחת במקומה.

כמה עולה התהליך?

מחיר התהליך הוא 3,200₪ + מע״מהתהליך כולל 6 פגישות בנות שעה וחצי כל אחת.

ניתן לשלם באשראי (אפשרות לתשלומים), ביט, פייבוקס או העברה בנקאית.

מיד אחרי התשלום, הילה או אדרת מהצוות שלי תיצור איתך קשר ותתאם לנו יום ושעה לפגישה.

העברה בנקאית:

בנק מסד, סניף 501, חשבון 296360

ע״ש חיה לנדאו